Archiwum miesiąca: Grudzień 2014

Przeglądasz stronę wedgług miesiąca.
miniaturka

26 Grudnia w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w Święto Św. Szczepana Kolędnicy Misyjni wyruszyli z Dobrą Nowiną do rodzin w naszej parafii.

Czytaj więcej →

miniaturka

Czytaj więcej →

miniaturka

W imieniu dzieci, rodziców, pracowników Ochronki oraz sióstr służebniczek, serdecznie dziękujemy za pomoc w głosowaniu na naszą pracę. Ochronka św. Józefa w Otfinowie wzięła udział w ogólnopolskim konkursie firmy Buliba.pl „Zwierzakolubni”.

Dzięki zaangażowaniu sióstr, nauczycieli, rodziców i dzieci powstała makieta przestrzenna z surowców wtórnych,  przedstawiająca zwierzęta żyjące w Polsce. Po wysłaniu fotografii rozpoczęło się głosowanie internautów od 27 listopada – 1 grudnia 2014r. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu udało się  zdobyć  nagrodę internautów, którą jest dziecięcy domek ogrodowy na plac zabaw.

Wyrazy szczególnej wdzięczności kierujemy pod adresem naszych kapłanów;    Księdza Proboszcza oraz Księdza Katechety –  za pomoc i zachęcanie parafian do głosowania na nas.

Cieszy nas , że ten trud wykonania został doceniony, ale jeszcze bardziej cieszy nas ta jedność, która się dzięki temu zrodziła, bo rzeczywiście cała parafia bardzo się mobilizowała, by wspierać Ochonkę. Ta życzliwość pozostanie w naszych sercach na długo, a trud osób, które się zaangażowały – dzieci z siostrami spłacają – pamiętając o wszystkich w modlitwie.
  BÓG ZAPŁAĆ !!!

Czytaj więcej →

miniaturka

Czytaj więcej →